בחירת מכונת קפה לבית

1 זמן קריאה 23 צפיות

הימים שבהם היינו צריכים ללכת עד לבית הקפה בכדי להנות מכוס קפה איכותית ומשובחת כבר מזמן עברו ופסו מן העולם, זאת לאור העובדה שהיום כל אחד יכול להנות מקפה משובח בביתו. בזכות מכונות הקפה הביתיות שתיית קפה איכותי בבית הפכה לסטנדרט כמעט בכל בית בישראל.

מכונת קפה ביתית היא מוצר חובה שיהיה בכל בית ואין סיבה שגם לכם לא תהיה אחת.

בכדי להבטיח שאתם בוחרים את המכונה המתאימה לכם ביותר סיכמנו עבורכם כמה נקודות למחשבה שיסיעו לכם בתהליך בחירת מכונת קפה ביתית.

  • מחיר- כמו בכל מוצר גם במקרה של רכישת מכונת קפה ביתית מחיר הוא שיקול במרבית המקרים. באופן כללי מחירי המכונות לא יקרים, במיוחד כאשר מדובר על מכונות קטנות. כמובן שתמיד ניתן למצוא מוצרי פרימיום במחירים גבוהים במיוחד, אבל ממוצע המחירים עומד על סכום של כ- אלפיים שקלים בממוצע. ביצוע השוואת מחירים בין המכונות השונות לא תחסוך לכם אלפי שקלים, אבל בהחלט תוכל לסייע למצוא את המכונה המתאימה ביותר במחיר הכי משתלם.
  • גודל, עיצוב וצורה- כל המבנה החיצוני של מכונת קפה ביתית הוא חלק בלתי נפרד ממנה. כיום אנחנו יותר ויותר מודעים לעיצוב גם במוצרים הפונקציונאליים. מכונת קפה ביתית היא הרבה מעבר למכונה שמכינה קפה, מדובר על פיסת אמנות שנמצאת בפינת האוכל או במטבח, ולא בכדי עיצובי מכונות הקפה היום מוקפדים כל כך. קחו את הזמן, התרשמו מהעיצובים השונים שקיימים ותבחרו את העיצוב המדליק והיפה ביותר בעינכם. גם הגודל משחק תפקיד, אבל זה בעיקר ביחס למרווח שיש אצלכם בבית. מטבע הדברים, ככל שהמכונה גדולה יותר כך ההספק שלה יהיה גבוה יותר, מה שאומר שאם אתם צופים למכונה חיים עמוסים בפעילות עדיף שתבחרו במכונת קפה עצמתית וגדולה מספיק.
  • איך תרצו להכין את הקפה שלכם? באופן כללי ניתן לחלק את מכונות הקפה לשני סוגים- מכונות קפה שפועלות על קפסולות קפה ומכונות שפועלות על פולי קפה. קפסולות הקפה מעניקות אפשרות לפעולה מהירה וקצרה במיוחד. מכונת קפה שפועלת על קפסולה מצריכה הכנסה של הקפסולה למכונה ולחיצה על כפתור. כאשר מדובר על פולי קפה התהליך קצת יותר ארוך. ניתן לרכוש פולי קפה טחונים מראש או פולי קפה שאותם טוחנים בבית. פולי קפה לטחינה מצריכים מטחנה, כלומר מתקן נוסף שיש לרכוש ולמצוא לו מקום, עדיף בקרבת מקום של מכונת הקפה. לאחר שיש לנו קפה טחון אנחנו צריכים להסחוט מנת קפה אל תוך ראש הקפה, להכניס באופן מהודק אל תוך מכונת הקפה ורק אז ללחוץ על הכפתור שיוציא את האספרסו. פעולה קצת יותר ארוכה שמצריכה תשומת לב. היא מהווה הנאה גדולה לאנשים שאוהבים קפה ואת ההתעסקות סביבו, ואין ספק שיש פה יותר התעסקות.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
תוכניות מימון לרכב