דלתות פלדלת מעוצבות – בחירה מושלמת לכניסה מרשימה ומאובטחת

0 זמן קריאה 12 צפיות

דלתות פלדלת הן שם דבר וקובעות סטנדרט בתעשייה כבר מאז 1977 אז רב בריח עברה לייצר דלתות פלדה בעלות מנגנון נעילה רב בריחי לעומת התקנת המנעול על גבי דלת עץ.כיום קו מוצרי פלדלת מבית רב בריח שם דגש על קטלוג מוצרים נרחב, דלתות כניסה מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר של עיצוב וביטחון, דלתות פנים ומתן מענה מקיף לפתרונות נעילה שונים.דלת כניסה מעוצבת מסדרת דלתות פלדלת הינה פאר היצירה מכל הבחינות, לכן גם לגבי משימות כמו החלפת צילינדר נעילה אסור להתפשר, לבחור רק את המוצרים המתאימים והטובים ביותר ובאנשי השירות המוסמכים.

דלתות כניסה מעוצבות מסדרת פלדלת

אחד הכיוונים המקצועיים המרכזיים של חברת רב בריח עם דלתות פלדלת כיום הוא דלתות כניסה מעוצבות, כאשר החברה היא הגורם המוביל בשוק הישראלי בדלתות כניסה החלפת צילינדרומהווה שחקן מרכזי בשוק הבינלאומי. הקטלוג של דלתות פלדלת לגבי דלתות כניסה מעוצבות הינו נרחב מאוד וכולל אפשרויות איכותיות ומרשימות מאוד מבחינה אסתטית עבור כל רמת תקציב ולכל צורך של נעילה, יש כמה אפשרויות בכל רמת תקציב וניתן לשלב בדלתות הפלדה את מגוון מוצרי ההנעלה המתקדמים של רב בריח – החל במנגנוני הנעילה הבסיסיים ועד החלפת צילינדר לאחד המוצרים מסדרות הפרימיום או מנעולים חשמליים משוכללים.

דלתות כניסה מעוצבות מבית רב בריח והמותג פלדלת מיוצרות בקו ייצור חדשני המבטיח ייצור מדויק ויעיל במיוחד. לפני שמדברים על העיצוב של דלתות פלדלת המיועדות לכניסה חשוב להבין כי רק רב בריח מייצרת את המותג פלדלת על כל המשתמע מכך מבחינת איכות, אמינות ורמת אבטחה, לכן לקוחות חייבים לוודא שהם מקבלים את הדבר האמיתי ולא דלתות כניסה מעוצבות אך שאינן מציעות את רמת האבטחה של פלדלת. כך גם לגבי החלפת צילינדר בפלדלת כפי שיוסבר בהמשך.

לקוחות החברה יכולים לבחור מבין קטלוג רחב, עשיר ומגוון מאוד של דלתות כניסה מעוצבות – החל בדלתות הקלאסיות של החברה, עם ציפוי וינוריט, ועד דלתות פרימיום בעלות מראה יוקרתי הכוללות צבעים מיוחדים ושימוש בחומרי ייצור מתקדמים. החברה מציעה דלתות פלדלת על פי סגנונות עיצוב מוגדרים והשראה אסתטית המגיעה מכל העולם, כולל שימוש בצבעים עזים, קווים ודוגמאות על גבי הדלתות, חלונות מאובטחים, פרזולים מיוחדים ופיתוחים מקסימים על הדלתות.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת

מעבר לבחירה החשובה לכשעצמה לגבי המוצר הספציפי מבין האפשרויות של דלתות כניסה מעוצבות, יש לשים דגש גם לגבי המערכות הפנימיות המשמשות לנעילת דלתות פלדלת. עבור הרמה האופטימאלית של אמינות, דיוק ייצור ואבטחה חשוב לבצע החלפת צילינדר רק למוצרי נעילה מתקדם ומקורי מבית רב בריח – מוצרים מדויקים ומעולים עם עשרות שנים של ניסיון. חברת רב בריח עצמה מציעה שירותי מנעולנים לצורך החלפת צילינדר וכל צורך אחר לגבי דלתות החברה, כאשר בנוסף מופעל מערך שירות כלל ארצי ע"י זכיינים מוסמכים.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
דלת ממ"ד – ביטחון ברמה הגבוהה ביותר