דלת ממ"ד – ביטחון ברמה הגבוהה ביותר

1 זמן קריאה 42 צפיות

בכל בנייה חדשה למגורים בישראל (גם החרבות מעל 12 מ"ר) החוק מחייב בניית ממ"ד המהווה מרחב מוגן בבית. הממ"ד הוא תוספת חשובה מאוד לביטחון האישי של דיירי הבית, הוא ללא ספק יכול להציל חיים ובמקרים רבים אף עשה זאת עבור משפחות בכל רחבי ישראל. מעבר לחוזק ולעמידות של החדר עצמו, דלת ממ"ד היא אחד המרכיבים החשובים במרחב המוגן. דלתות ממ"ד נמצאות בתוך הנכס, הן חייבות להיות תקניות על מנת לספק את רמת הביטחון הגבוהה ביותר ופשוט אסור להתפשר או להתרשל מבחינה זו.

חברת רב בריח, יצרנית הדלתות המובילה בישראל אשר קובעת סטנדרטים של איכות כבר עשרות שנים, מייצרת דלתות ממ"ד איכותיות העומדות בכל התקנים הרלבנטיים, דלתות אשר נמצאות בפיקוח גורמי מקצוע כגון פיקוד העורף, מכון התקנים והג"א – עמידות מלאה בתקן הבנייה ת"י 4422 למרחבים מוגנים. מפעל הייצור של החברה נמצא באשקלון, כך שהוא נמצא בקו האש הדרומי כבר כמה שנים ומכיר היטב וממקור ראשון את הצורך המהותי באמצעי מיגון מקצועיים וללא פשרות.

דלת פלדה עמידה להדף – פלדלת לממ"ד

דלת ממ"ד חייבת כאמור לעמוד בכל התקנים הרלבנטיים על מנת לספק הגנה וביטחון ברמה הגבוהה ביותר. התקנות קובעות כי מול כל הכניסה לממ"ד יהיה קיר בטון במיקום ומבנה מתאימים, כאשר הדלת עצמה חייבת להיות מחוזקת ועמידה בפני הדף העשוי להיגרם מפיצוץ או פגיעה בבניין. מבחינה זו, רב בריח מייצרת דלתות ממ"ד עמידות במיוחד מסדרת פלדלת, דלתות אשר כבר קרה והצילו את הדיירים מפגיעות ישירות ונזקים מהותיים לבניין.

רב בריח מייצרת הן דלתות ממ"ד לדירות ובתים פרטיים והן דלתות המתאימות לממ"ק – מרחב מוגן קומתי – אשר בנויות במימדים רחבים יותר. דלת ממ"ד מבית רב בריח תמיד תיפתח החוצה בלבד על פי התקן, כאשר הדלת כוללת 3 צירים חזקים לבטיחות מוגברת. דלתות ממ"ד של רב בריח מצוידות במנגנוני נעילה מתקדמים ואמינים ופתרונות אטימה המתאימים לדרישות המהותיות של המרחב המוגן.

בנוסף, דלתות ממ"ד מבית רב בריח מאפשרות חופש בחירה מבחינת מראה הדלת ואפשרויות במשקוף. ניתן להזמין דלת ממ"ד בכמה צבעים וסוגי גימור וכמו כן להתקין משקוף רגיל או משקופים מתועשים ומשקופים הכוללים הכנה לדלת עץ פנימית.

שקט נפשי לאורך כל הדרך – שירות מלא לדלתות גם בזמן אמת!

חברת רב בריח מבינה היטב את הצורך בדלת ממ"ד תקנית ותקינה, במיוחד במציאות הביטחונית הלא פשוטה של מדינת ישראל. לכן החברה מציעה שירותי תחזוקה, תיקונים וחבילת שירותים מלאה עבור דלתות ממ"ד והדלתות האחרות בנכס במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וגם בזמן אמת כאשר המצב הביטחוני הופך קשה. כך אנשי השירות של החברה מתקינים דלתות ממ"ד פלדלת במקום דלתות לא תקניות, מתקנים משקופים, מחליפים ומתקנים צילינדרים ומנגנוני נעילה, שדרוגים של דלת ממ"ד, פריצת דלתות נעולות וכן הלאה. על ביטחון אישי לא מתפשרים, הדלתות של רב בריח מציעות רמת אמינות מעולה, עמידה בכל התקנים ושירות מקצועי בכל נקודת זמן – לביטחון אישי בחרו רק את הטוב ביותר!

לשירות פורץ מנעולים – לחץ כאן !

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
דלתות כניסה מעוצבות