טבעות אירוסין יהלומים וזהב לבן

1 זמן קריאה 16 צפיות

בשוק הישראלי טבעות אירוסין הן במרבית המקרים טבעות אירוסין זהב לבן ומאוד פופולארי לשבץ בהן יהלומים לתוספת יוקרה ורושם. טבעת אירוסין מאפשרת שימוש בעיצובים מורכבים יותר, שיבוץ אבנים יקרות ושאר מאפיינים שלרוב אינם פופולאריים בטבעות נישואין. לכן רכישת טבעת אירוסין היא ההזדמנות שלך ככלה לעתיד או שלכם כזוג המאושר לרכוש טבעת מרהיבה ויוקרתית במיוחד, טבעת שתראה את גודל ומהות האהבה שלכם ותשדר לכולם שאת מאורסת באושר.

ההעדפה אל טבעות אירוסין זהב לבן אינה נחלתו של השוק הישראלי הקטן, בכל העולם נוטים כעת לבחירת טבעות אירוסין העשויות זהב לבן מטעמים אסתטיים ואופנתיים, כמו גם מטעמי מחיר והתכונות הפיזיות של הזהב הלבן אשר הופכות אותו מתאים במיוחד עבור טבעות מורכבות ויוקרתיות כמו טבעות אירוסין.

זהב לבן

ישנם סוגים שונים של זהב, מעבר לסימון הקראט המהווה אינדיקציה לכמות הזהב הטהור בסגסוגת המתכת. זהב לבן הוא האפשרות המועדפת כיום בעולם המערבי וכן במדינות מתפתחות רבות, בעיקר עבור טבעות אירוסין זהב לבן אך גם עבור תכשיטים אחרים. הזהב הלבן משדר מראה צעיר וקליל, אלגנטיות לצד יוקרה, כאשר הזהב "הקלאסי" והצהוב נחשב עבור אנשים מסוימים למיושן. זהב לבן הוא למעשה סגסוגת של מתכות, מערבבים זהב טהור עם מתכות כסופות שונות כגון פלדיום, ניקל ו/או אבץ ליצירת מתכת חזקה ועמידה יותר מהזהב הטהור שהינו גמיש יותר, אך עדיין בצבע מרהיב ביופיו ועם נצנוץ של זהב שניתן לראות. בעבר, ייצרו זהב לבן באמצעות ערבוב זהב וכסף, כאשר ניתן למצוא סגסוגת זו גם בטבע.

בדומה לאבני החן היוקרתיות והמרהיבות ביותר – יהלומים – הכוללות סיווגים שונים ורמות איכות משתנות לפי מאפיינים של יהלומים שונים, כך גם עבור טבעות אירוסין זהב לבן יש סיווגים של הזהב. כך ניתן למשל למצוא טבעות אירוסין המיוצרות עם זהב לבן 14K וטבעות המיוצרות עם זהב לבן 18K. בפועל, לא רואים הבדל בין סיווגי הזהב הלבן ברמות אלו ומדובר על עניין של מחיר ויוקרה. לעומת זאת, יהלומים והסיווג שלהם בהחלט משפיעים על מראה היהלום והמאפיינים של כל יהלום.

טבעות אירוסין זהב לבן

הסיבות שמרבית האנשים מעדיפים כיום טבעות אירוסין המיוצרות עם זהב לבן – לצד שיבוץ יהלומים כמובן – הן שהזהב הלבן עמיד וחזק יותר לעומת זהב צהוב קלאסי, יהלומים המשובצים במסגרת טבעות אירוסין זהב לבן יהיו חזקים יותר ופחות מועדים לניתוק מהטבעת. כמו כן טבעות אירוסין מזהב לבן הן במחיר נמוך יותר מזהב צהוב וכך ניתן למשל לבחור עיצוב יהלומים יוקרתי וגדול יותר.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
איכות חיים וסביבה בריאה בפרויקטים של בניה ירוקה