טיפים לשיפוץ שיהפכו את החיים שלכם לפשוטים יותר

1 זמן קריאה 40 צפיות

מתי בפעם האחרונה רציתם להדליק את האור בסלון ולא היה לכם כח לקום אל המתג ? פעולות כאלה ואחרות, מסורבלות יותר או פחות עלולות להקשות על חיי היום יום כאשר בפועל שיפוץ אחד קטן יכול להפוך את החיים שלכם לפשוטים יותר. במאמר זה נעניק לכם טיפים לשיפוץ שיהפכו את החיים שלכם לפשוטים הרבה יותר.

חשמל חכם

  • בניית תרחישים קבועים– האם אתם מעוניינים שבמידה ומחשיך התריס ייסגר לבד ? או לחלופין, ידע להתרומם רק עם בנץ החמה ? באמצעות חשמל חכם תוכלו להנחות את התריסים, התאורה ומכשירי חשמל נוספים לפעול ע"פ הגדרות מסוימות ולאו דווקא ע"פ שעות מתוכננות.
  • ·         שליטה בדוד– שוב שכחתם להדליק את דוד המים ? שימוש בחשמל חכם מאפשר לכם לכוון פעולה זו ע"פ שעות קבועות.
  • שליטה על כל החדרים– הילד רוצה להדליק את הטלוויזיה, אך הוא קטן מדי מכדי לרדת ממיטתו ? אתם כבר לא צריכים לקום. מערכת חשמל חכם שולטת בכל חדרי הבית באמצעות שלט אחד.

חשוב לציין כי כל שיפוץ הנוגע לתחום החשמל מחייב שמירה על כללי זהירות נוקשים ואין להקל בהם ראש. ודאו כי אתם ובעלי המקצוע נועלים נעליים ומרכיבים משקפי מגן ליתר בטחון.

שימוש בגבס

רוצים להתקין טלוויזיה בחדר הילדים על מנת שיפסיקו להפריע בסלון ? זקוקים למדפים נוספים אך לא מוצאים רהיט המתאים לחלל הפנוי שלכם ? שימוש בגבס כחלק משיפוץ הוא אחד הדברים הנפלאים ביותר על מנת להפוך את חייכם לפשוטים יותר.

  • הוספת קירות– אם עד היום מכונת הכביסה היתה מונחת במטבח כיוון שלא היה לה חדרון המתאים לה, ניתן להוסיף, במידת האפשר, קיר גבס אשר יפריד את אזור הכביסה מן המטבח.
  • אין איפה לאכול– מחפשים מקום נוח לאכול ארוחה זריזה בבית ? הוספת דלפק באמצעות גבס עשויה לפתור לכם את הבעיה במהירות.
  • אין לך מקום להניח את חפצי האיפור שלך והם הולכים לאיבוד ?– אין שום בעיה לבנות מגבס קובייה יפה אשר תהווה שידה להנחת מוצרי האיפור. תלו מעליה מראה והרי לכם פינת איפור נוחה. כמו כן, ניתן לצבוע גבס בדיוק כמו קיר בטון או לעטרו בשבלונות וכדומה.

יצירת מקומות אחסון

בין אם מדובר בשיפוץ קטן ובין אם בשיפוץ גדול, תמיד ניתן לטפל בנושא האחסון. זה הזמן להתקין מדף או שידה קטנה לספרים לצד המיטה, לרכוש קופסאות גדולות לאחסון משחקי הילדים וכדומה. כל אלו, יהפכו את חייכם כה פשוטים, ברגע שתרצו לקרוא ספר טוב תדעו היכן הוא נמצא, וברגע שהילד יחפש משחק, פשוט מאד- הוא נמצא בקופסא המיועדת לכך.

לסיכום, ניתן לראות כי קיימים עשרות אפשרויות שיפוץ אשר יסייעו לחיים שלכם להפוך להיות פשוטים הרבה יותר. היו יצירתיים ותגלו שכמעט לכל דבר- יש פתרון.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
חשיבותה של הפעילות הגופנית