לטיול יצאנו

0 זמן קריאה 148 צפיות

טיול משפחתי מושלם. האם יש דבר כזה בכלל? התשובה היא: תלוי בארגון. אם אתם מתכננים נסיעה משפחתית בהיקף גדול, אחד החלקים החשובים ביותר בתכנון הוא בחירת חברת הסעות שתספק לכם מיניבוס להשכרה. בדרך זו ניתן לטייל בהרכב משפחתי גדול (לא רק המשפחה המצומצמת) ולהינות מיום שהוא כולו כיף וחוויה. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים? איך תבחרו את סוג הרכב? ואיך מחליטים על חברת הסעה מתאימה?

שלב ראשון: לאן מטיילים?

הדבר הראשון אשר אותו יש לקחת בחשבון הוא מיקום הטיול. החליטו מספיק זמן מראש על האיזור בארץ בו אתם בוחרים לטייל ועל פי זה תוכלו לבחור חברת הסעות. הסיבה היא שלא כל חברה תוכל להציע לכם את השירות במידה ובחרתם באזור מאוד מרוחק לטיול. הדבר תלוי כמובן בכל חברה ומשתנה בהתאם למספר הרכבים אשר עומדים לרשותה. אם ידוע לכם האזור הכללי אשר אליו אתם מעוניינים לנסוע, ולא כתובת מדויקת, כדאי לציין זאת בפני החברה. מיניבוס להשכרה בחברות מסוימות יכול להיות משוריין רק לאזורים מסוימים וממרחק מסוים יתכן וידרשו מכם תשלום נוסף. חשוב להבהיר זאת מראש בפני חברת ההסעות על מנת למנוע אי נעימויות.

שלב שני: כמה אנשים?

חלק מהותי מתכנון נסיעה עם מספר משתתפים גדול הוא מספר המשתתפים. יתכן ולא תדעו מה מספר הנוסעים הסופי עד ליום הטיול עצמו. בני משפחה עלולים לבטל את השתתפותם מכל סיבה ולכן חשוב להיות ערוכים לכך מראש. בידקו מראש באופן המדויק ביותר האפשרי, מה מספר המשתתפים הצפוי. ערכו רשימה ואת המספר המשוער העבירו אל חברת הסעות בה תבחרו. כמות הנוסעים המשוערת חשובה על מנת להחליט אם הטיול יצא באוטובוס או שיהיה צורך בבחירת מיניבוס להשכרה בלבד, אשר תוכלו לנהוג בו בעצמכם.

שלב שלישי: קביעת תאריך

תאריך הנסיעה יהיה הצעד הבא בתכנון הטיול המשפחתי. לאחר שהחלטתם האם יהיה צורך רק בנסיעה באמצעות מיניבוס להשכרה או שתשכרו את שירותי חברת הסעות לנסיעה באוטובוס – עליכם לקבוע תאריך. ישנם תאריכים מסוימים, בעיקר בחופשים ובתאריכים מיוחדים, אשר עשויים לייקר את עלות השירות או להפוך את ההזמנה למעט יותר מורכבת. הכלל הוא שככל שתתכננו את הטיול מספיק זמן מראש, כך תוכלו להזמין את השירות המתאים לכם ביותר ובתאריך בו אתם בוחרים. קחו בחשבון שאין אירוע משפחתי אחר באותו יום כדי למנוע מצבים לא נעימים או ביטולים של חלק מבני המשפחה.

שלב רביעי: השוואת מחירים

לפני בחירת מיניבוס להשכרה או כל שירות אחר על ידי חברת הסעות, כדאי לערוך סקר שוק קטן. כשיש לכם כבר את כל הפרטים כמו תאריך, מספר אנשים ואזור הטיול, תוכלו לברר מה יהיה המחיר המתאים ביותר עבורכם. פנו אל מספר חברות הסעה ובקשו מהם לתת לכם הצעת מחיר עבור השירות. בידקו מה כולל המחיר שהוצע לכם והאם החברה מציעה דברים נוספים באותו המחיר. במידה וקיבלתם המלצה על חברת הסעות מסוימת ממישהו שאתם סומכים עליו, כמובן שעדיף לבחור בה, במיוחד אם המחיר שלה משתלם יותר.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
להתחיל בקטן – כך תבשלו לעצמכם
לטיול יצאנו