מלונות בוטיק – עיצוב מעורר השראה

1 זמן קריאה 36 צפיות

אחד מעקרונות הדגל של מלונות הבוטיק שאנחנו שומעים עליהם כה רבות בזמן האחרון מתנקז אל העיצוב של מלונות אלה. חלקם יותר מאחרים, אבל מלון בוטיק טוב תמיד יהיה מעוצב באופן עוצר נשימה. במקרים שבהם אתם "נופלים" על מלון משובח במיוחד, גם המבנה החיצוני עצמו יהיה חלק מהנוף הקלאסי של האיזור מה שמעניק עוד יותר פאר לבית המלון עצמו. מלונות בוטיק מתבלטים על רקע העיצוב המוקפד שמאפיין אותם ככלל. לעיתים מדובר על עיצוב תחת נושא מסויים, במקרים אחרים מדובר על עיצוב קלאסי עשיר, ולעיתים זה פשוט הגרסא המשובחת ביותר של אותנתיות מקומית.

בתי מלון רבים מתפארים ביצירות אמנות יקרות המעטרות גם את החללים המשותפים וגם את חדרי השינה, אחרים בפסלים של אמנים בעלי שם ויש בתי מלון שמקפידים להעניק לחלל את העיצוב המורדני והמתקדם ביותר, גם מבחינת אבזור טכנולוגי.

והיכן ישראל ממוקמת?

בכל מה שנוגע לתיירות ואירוח ישראל תופסת מקום טוב בתחילת הרשימה. אנחנו מאד מפותחים הן מבחינת איזורי התיירות שיש למדינה להציע וגם מבחינת רמת אירוח אותה אנחנו מציעים. תיירים מגיעים לארץ הקודש מרחבי העולם כולו ואין ספק שבתי המלון שלנו נדרשים לעמוד בסטנדרטים עולמיים. נכון שלא כל בתי המלון הם בגדר הברקה, אבל בהחלט ישנן קטגוריות של מלונות בוטיק אר שמספקות אריזת שלמות בכל מה שנוגע לאירוח.

תל אביב היא אחד מהמוקדים האטרקטיביים ביותר לתיירות, גם עבור תיירים מחו"ל וגם עבורינו הישראלים, ואם אתם רוצים להתארח ברמה הגבוהה ביותר בעיר השוקקת ביותר במדינה, מלון ורסנו בנווה צדק זה המקום להגיע אליו. מלון ורסנו בנווה צדק ממוקם ברחוב שבזי, הרחוב המרכזי של השכונה. השכונה עצמה ממוקמת בסמוך לחוף הים, במרחק הליכה מאיזורי הבילוי של העיר וממרכזה. השכונה עצמה היא ציורית ואיתה גם בית המלון. חדרי המלון הם למעשה וילות קטנות שמצויות בתוך בניינים אותנטיים שתוכננו ונבנו לפני כמאה שנים בערך. הוילות מעוצבות בסגנון וינטג'י שתואם בהוויתו את הארכיטקטורה החיצונית של מבני הוילות ואת יתר המבנים של השכונה כולה. הוילות גדולות ובהן יש חדר אורחים וחדרי שינה כך שניתן להתארך בחדר כזה גם לקבוצה שהיא גדולה יותר מזוג בלבד.

המיקום הנהדר לצד העיצוב המדוייק הופכים את המלון לפנינת אירוח אמיתית, כל זה ועוד לא התחלנו לדבר על רמת השירות חסרת התחרות.

אבני יסוד

שני אבני יסוד מרכזיים שעליהם מבוסס כל הקונספט של מלון בוטיק ושל מלון ורסנו בנווה צדק בפרט אלה הם עיצוב ושירות. לעיצוב יש תפקיד מפתח במלון בוטיק וזאת משום שהוא אחראי מרכזי ביצירת האווירה במקום. במלונות רבים נראה עיצוב קלאסי ועשיר ובמקרים רבים אף יצירות אמנות יוקרתיות. כמובן שלא כולם מחוייבים למראה הקלאסי ויש המון מלונות בוטיק בעיצוב וינטג'י, אחרים מודרנים ועוד. מן העבר השני נמצא השירות שמהווה חלק אינטגראלי מהארוח כולו. מלונות בוטיק באופן כללי ובפרט מלון ורסנו בנווה צדק מתהדר ברמת השירות חסרת התחרות שאותה הוא מציע לאורחיו.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
טיפים לשיפוץ שיהפכו את החיים שלכם לפשוטים יותר