סריגה, תפירה, אופנה וכל מה שיפה

1 זמן קריאה 20 צפיות

מכללה המציעה קורסים שימושיים ויישומיים בתחום האופנה תכשיר אתכם לעיסוק מקצועי בתחום מאתגר ואטרקטיבי, המשתנה תכופות- כמו עונות. במסגרת לימודי אופנה מוצעים לימודי תפירה המתקיימים בקורסים שונים. הלימודים מאפשרים לכן וגם לכם, הגברים, ללמוד כיצד לעצב קולקציות אישיות, כיצד לתפור תיקים ואביזרי אופנה נלווים, כיצד לתפור שמלות ערב ושמלות כלה, כיצד לתפור בגדי ילדים ועוד.

מכללה המציעה קורסים שימושיים ויישומיים בתחום האופנה תכשיר אתכם לעיסוק מקצועי בתחום מאתגר ואטרקטיבי, המשתנה תכופות- כמו עונות. לימודי אופנה תמיד יהיו באופנה, שהרי גם אם יש תקופות שבהן שבות וחוזרות בבחינת רטרו אופנות שרווחו בשעתן, תמיד יש צורך לעדכן, לעצב, לעדן, לשדרג.
במסגרת לימודי אופנה מוצעים לימודי תפירה המתקיימים בקורסים שונים. הלימודים מאפשרים לכן וגם לכם, הגברים, ללמוד כיצד לעצב קולקציות אישיות, כיצד לתפור תיקים, ארנקים לנשים ואביזרי אופנה נלווים, כיצד לתפור שמלות ערב ושמלות כלה, כיצד לתפור בגדי ילדים ועוד.
לימודי אופנה הינם לימודים מאתגרים, המזמנים כר נרחב לביטוי אישי. לבד מרכישת ידע וטכניקות לעבודה, היכרות עם חומרים, טקסטורות ומרקמים שונים, ניתן לרכוש, כמובן, הרגלי עבודה ולפתח ולשכלל את האמירה האישית ואת המגע האישי בחומרי הטקסטיל השונים.
לימודי תפירה – מקצוע לחיים
לימודי תפירה הינם לימודים מעשיים, המתקיימים בקבוצות קטנות ומועברים על ידי הטובות בבעלות המקצוע. מתחם הלימודים משוכלל ומאובזר כנדרש, היחס חם ואישי. בוגרי הקורס יזכו לסיוע – אם וכאשר ירצו להקים עסק עצמאי. כמו כן בסטודיו לצילום הממוקם במתחם המכללה ניתן להכין תיק עבודות מקצועי.
לימודי תפירה מאפשרים לכם לצאת מהמכללה עם משהו ממשי ביד. כבוגרי לימודים בתחום זה יש לכם מה להציע. יש לכם היכן להשתלב. ואם יש לכם קצה חוט-רצון, נכונות ומוטיבציה – להקים עסק שלכם, אין דבר שיעצור או יניא אתכם. קדימה – אל ההצלחה!
המכללה מציעה, בין השאר, קורס סריגה. מי מכם שחלם או עדיין חולם ללמוד לסרוג – זה המקום וזה הזמן לממש את החלום ולהפוך אותו למציאות. סריגים מהווים חלק בלתי נפרד מפריטים אופנתיים שונים. לימודי סריגה מיועדים למי שאין להם עדיין כל ניסיון קודם ומעוניינים לרכוש טכניקה מעניינת ויישומית ליצירת פריטים אופנתיים והן למי שזה מכבר עוסקים בנושא העיצוב.
סריגה נתפסת בתודעה ובדימוי כמשהו חם וחורפי. ואכן, מדי חורף ניתן להבחין בפריטי לבוש סרוגים, לרבות צעיפים, כפפות, חותלות, כובעים ועוד. יש בצמר משהו מחמם ומנחם. משהו מרגיע. יש מי שעצם פעולת הסריגה מרגיעה אותם…
גם מי שניחנים בדמיון שופע ובמוטיבציה עזה לסרוג דברים יפים – זקוקים ללימוד היסודות והטכניקה. זה מה שמוצע בקורס סריגה. ניתן לשלב לימודי אופנה עם לימודי תפירה וסריגה. במהלך הלימוד, התרגול המעשי הוא החלק החשוב והאפקטיבי ביותר, מאחר שכידוע " אין חכם כבעל ניסיון". קורס הסריגה מאפשר להכיר טכניקות סריגה שונות ומגוונות.
חשוב לציין, כי אביזרים ועזרים טכניים משוכללים מסייעים לאפקטיביות של הלימוד ומגבירים את החוויה הגלומה בו. כאשר מדברים על סריגה מדברים על הקשר בין ייצור ליצירה: גם כאשר נראה כי הסריגה היא טכנית, שבלונית, נעשית במתכונת קבועה – יש בה משהו יצירתי מובהק, משהו מושך ואף ממכר. ההנאה הכרוכה בסריגה היא הנאה שלא דומה לשום הנאה אחרת, כפי שמעידות מי שמכורות לסריגה ומשקיעות בה שעות רבות וארוכות.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
טיפים לבחירת כיריים גז