עושים שינוי בחיים – למה כדאי ללכת ללמוד MBA?

1 זמן קריאה 16 צפיות

במרבית תחומי לימוד, תואר שני נועד לשם השתלבות באקדמיה ופיתוח ורכישת ידע תיאורטי ומעשי. בנוסף, תארים שניים מיועדים עבור מי שמעוניין לעסוק במחקר או להמשיך ללימודי הדוקטורט. במילים אחרות, תואר שני אינו מעניק לרוב מקצוע, אלא ידע מקיף בתחום שנלמד. כאמור, זה נכון למרבית פקולטות, אך כאשר מדובר על מנהל עסקים, התמונה שונה. תואר שני במנהל עסקים או MBA כפי שקוראים לו בקיצור, מהווה את המקפצה החשובה ביותר, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. מי שמסיים לימודי MBA זוכה ליוקרה מקצועית וחברתית והופך באופן מיידי למועמד מבוקש בלא מעט תחומי תעסוקה. סטודנטים הנרשמים ללימודים אלה שכבר ממלאים תפקידים בכירים בחברות או בארגונים הישראלים, יזכו בסיום התואר בתוספת שכר ובקידום משמעותי במקום עבודתם.

לימודים מרתקים, הרחבת הידע השימושי ביותר ושינוי בחיים

את כל זה ניתן להשיג באמצעות לימודי MBA ובמיוחד אם נרשמים ללימודי התואר השני במנהל עסקים באחד המוסדות המובילים בחו"ל. מלבד הקידום המשמעותי של הקריירה, תואר זה יקנה לבוגרים את הכלים הנחוצים והשימושיים ביותר באמצעותם הם יוכלו להוביל את החברות שלהם להצלחה. קשרים עסקיים שנרכשים במסגרת לימודים אלה ומיון מוקפד של המועדים ללימודים, יבטיחו לסטודנטים אווירת לימודים ייחודית שגם בכוחה לקדם ולשנות את חייהם המקצועיים לאחר סיום הלימודים. מרבית מוסדות לימוד הישראלים מציעים לסטודנטים את הרצאות העשרה המועברות על ידי בכירי אנשי העסקים במשק וסגל מרצים מורכב בדרך כלל מהמומחים המובילים את תחומי העסקים בישראל. למידה מהטובים ביותר תבטיח לסטודנטים להכיר את ניסיונם האישי במקביל ללימודים התיאורטיים.

משמעותו של תואר MBA בקורות החיים

תואר MBA מהווה כאמור מקפצה איכותית לשינויי משמעותי בחיי האדם. מידת יוקרתו של תואר זה יהפוך את קורות החיים שלכם למרשימים ביותר, במיוחד אם למדתם במוסד שזוכה ליוקרה אקדמית. מכיוון שזהו בין התארים השניים הבודדים שבהם הסטודנטים נדרשים לבחור בהתמחות מעשית פרקטית, הרי שבוגרי תואר זה יוצאים אל עולם העסקים כשבידם כלים המשמעותיים ביותר להצלחה. יוקרתו של התואר והכלים הנרכשים במהלכו בזכות הבחירה באחת ההתמחויות, יבטיחו לכם קריירה שתדהר קדימה. תחומים בהם ניתן להתמחות במהלך לימודי MBA נחשבים לשימושיים ביותר, מכיוון שמדובר על שיווק, ניהול, כלכלה, משאבי אנוש, פרסום וראיית חשבון. תחומים אלה הם בעלי החשיבות הרבה ביותר, מכיוון שהם מובילים את העולם הטכנולוגי והדיגיטלי שבו אנו חיים לעבר התפתחויות מרחיקות לכת, שבעלי תואר MBA יוכלו לקחת בהם חלק.

חשיבות בחירת מוסד הלימודים

על מנת שתואר MBA שתרכשו אכן יממש את כל הפוטנציאל הגלום בו, מאוד חשוב לתת את הדעת לבחירת המוסד האקדמי שבו תלמדו. מלבד נוחות הלימודים וגובה שכר הלימוד, תנאי הקבלה והמיקום שמהווים בדרך כלל את הגורמים המשפיעים על הבחירה, חשוב גם לבחון את מידת יוקרתו ואת אחוזי ההצלחה של בוגרי המוסד הספציפי.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous