קבלת אשראי חוץ בנקאי

1 זמן קריאה 22 צפיות

מדוע קבלת אשראי חוץ בנקאי היא מקובלת ומוצלחת?

בעבר, כאשר רציתם לקחת הלוואה, או להוציא כרטיס אשראי הייתה לכם שיטה אחת בלבד – לפנות לבנק. גם היום, חלק ניכר מהישראלים עדיין פונים לבנק שלהם, אשר ינפיק עבורם את כרטיס האשראי. עם זאת, יותר ויותר ישראלים מחליטים במקביל להחזיק כרטיסי אשראי נוספים, אשר אינם קשורים לבנק שלהם ולא יצאו דרכו. מדובר בעצם על תהליך של קבלת אשראי חוץ בנקאי. כפי שתראו מיד, כאשר אתם פוצחים בתהליך של קבלת אשראי חוץ בנקאי, אתם יכולים ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים מאד, שיאפשרו לכם להתנהל כלכלית בצורה חכמה יותר.

כל היתרונות של קבלת אשראי חוץ בנקאי

בואו ונסקור כמה מהיתרונות של קבלת אשראי חוץ בנקאי ועבודה עם כרטיס אשראי חוץ בנקאי, כדי שתבינו למה מדובר על תהליך חכם במיוחד:אשראי חוץ בנקאי

1        החופש לבחור – הבנקים שלכם עובדים לרוב רק עם חברת אשראי ספציפית. במקביל – חברות אשראי אחרות אולי קושרות קרשים עם בנקים שאתם לא חברים בהם, או שהן פועלות באופן עצמאי לחלוטין. החברות הללו יכולות להציע לא פעם מבצעים ומסלולים שיכולים להתאים לכם באופן מושלם. לכן, כשאתם פונים לבצע קבלת אשראי חוץ בנקאי דרך כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים, אתם יכולים להרשות לעצמכם לפנות לאיזו חברת אשראי שרק תרצו, וכך ליהנות מכל ההטבות והמסלולים שיותאמו לכם באופן אישי.

2        מסגרת גמישה ועצמאית – כאשר הבנק מנפיק לכם את כרטיס האשראי, מסגרת האשראי נקבעת בהתאם להחלטת הבנק. הבנק מסתכל על הפעילות בחשבון העו"ש שלכם, וקובע איזה מסגרת אשראי מתאימה לכם. לעומת זאת, כאשר מדובר על קבלת אשראי חוץ בנקאי הרי שהמסגרת היא עצמאית לחלוטין! חברות האשראי יעניקו לכם מסגרת גמישה יותר וגדולה יותר, שתאפשר לכם להתנהל באופן עצמאי ונוח יותר, ללא קשר למצב בחשבון העו"ש.

3        התגברות על חובות – כולנו מכירים את המצב שבו יש מינוס בחשבון הבנק. בעזרת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, תוכלו לקחת הלוואה חוץ בנקאית שתסייע לכם בכיסוי החוב שנוצר בחשבון הבנק, ולאחר מכן להחזיר אותה לחברת האשראי בתנאי נוחים יותר ולאורך זמן. הדבר מאפשר לכם לא פעם להתנהל כלכלית בצורה חכמה ומדודה יותר. מסגרת האשראי שלכם. תוכלו כמובן לבצע חלוקה למספר גבוה מאד של תשלומים. תוכלו גם לבצע תהליך שנקרא גלגול תשלומים – העברת התשלום מחודש אחד לחודש הבא או לעוד מספר חודשים, וזאת בכדי להתנהל בצורה חכמה יותר.

4        אפשרויות מתקדמות מאד – בכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים תוכלו להתנהל בצורה מאד ייחודית עם התשלומים השונים – אפשר לגלגל לדוגמה תשלומים לחודשים הבאים, כדי להוריד מעומס התשלומים בחודש הקרוב.

ומה חשוב לזכור?

מעבר ליתרונות הברורים של קבלת אשראי חוץ בנקאי, חשוב לזכור שמדובר על תהליך שמתאים לאנשים שקולים, אשר מבצעים את צעדיהם לאחר שהם בחנו את כלל האפשרויות. שימו לב שהאשראי החוץ בנקאי אכן יכול לגרום לכם להוציא יותר כספים. אדם שמנהל את כספו בצורה חכמה, יודע איך להתנהל עם המסגרת הבנקאית ועם מסגרת האשראי החוץ בנקאית שלו, בצורה שקולה ומדודה. כך אתם תוכלו גם ליהנות מהוצאות גבוהות, וגם להימנע לחלוטין ממצבים של חובות.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
יוגורט טעים ובריא