שערים חשמליים

0 זמן קריאה 22 צפיות

בכל בית פרטי, בית משותף, חניון ציבורי של מרכז קניות גדול או אפילו חניון קטן ופרטי, אפשר למצוא שערים חשמליים מסוגים שונים. הטכנולוגיה המתקדמת המוצעת לנו כיום, מאפשרת לאתר פתרונות איכותיים במיוחד, וחשוב יותר מכך, מציעה פתרון נקודתי לכל צורך.

בכל בית פרטי, בית משותף, חניון ציבורי של מרכז קניות גדול או אפילו חניון קטן ופרטי, אפשר למצוא שערים חשמליים מסוגים שונים. הטכנולוגיה המתקדמת המוצעת לנו כיום, מאפשרת לאתר פתרונות איכותיים במיוחד, וחשוב יותר מכך, מציעה פתרון נקודתי לכל צורך. ישנם סוגים שונים של שערים חשמליים, חלקם מיועדים לחנייה, אחרים מיועדים לבית, ישנם גדולים, קטנים, משוכללים במיוחד או פשוטים. אם אתם מעוניינים לרכוש כאלה, הנה הסוגים העיקריים המוצעים לכם כיום בשוק השערים:

שערי כנף

מתוך מבחר של שערים חשמליים לחניה, אפשר למצוא את שערי הכנף. שערי כנף, הנחשבים למבוקשים ביותר מבין סוגי השערים המוצעים כיום, מתאימים הן לבית הפרטי והן לעסק. הם מוצעים בשתי אפשרויות: האפשרות הראשונה הם שערים חשמליים עם כנף אחת, ואילו השנייה עם שתיים. שער דו כנף הוא פופולארי יותר, ובעיקר בשל הנוחות הרבה שמציע והביטחון הרב. מדובר בשער הכולל שתי כנפיים, הנפתחות כלפי פנימה או חוץ, על פי בחירה. את השערים אפשר להתאים לכל לקוח בהתאם לצרכיו ובהתאם לגודל הכניסה שבמקום.

שערי הזזה

סוג נוסף של שערים חשמליים לחניה הם שערי הזזה. בדומה לכל שער אחר, גם להם מנוע לשער חשמלי המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, שהופכת אותו ליעיל ואיכותי מאד. שערי הזזה נחשבים לשערים חשמליים עמידים ויציבים מאד וכוללים רמות גימור גבוהות. הם מיוצרים על מסילה מיוחדת, המותאמת לגודל המקום שבו מותקן השער, על מנת לשאת את משקלם ולהבטיח בטיחות מלאה.

שערים קונזוליים

אפשר לראות אותם בדרך כלל בכניסה לחניונים גדולים במיוחד, בכניסה ליישובים, למפעלים או לאזורי תעשייה. שערים קונזוליים מיוצרים בשיטה ייחודית והם אינם מצריכים מסילה. הם כוללים גם כן מנוע לשער חשמלי, אם כי כאן מדובר במנוע חזק במיוחד בשל גודלם. מדובר בשערים כבדים מאד, המרחפים באוויר ויכולים להיפתח גם לכיוון אזורים נמוכים יותר, שערים בעלי טכנולוגיה מתקדמת. במקרים של הפסקת חשמל, ניתן להזיזם בקלות, למרות משקלם הכבד וזאת בזכות המבנה המיוחד שלהם והשילוב של האלמנטים השונים, המאפשרים הזזה קלה, ובמקביל גם איכות ברמה גבוהה.

קורה קונזולית

כפי שמרמז שמה, מדובר בקורה המשמשת גם היא כמעין שער חשמלי. זוהי קורה מרחפת, הנעה קדימה ואחורה בעזרת גלגלים מיוחדים, המאפשרים את יציבותה. היא פועלת בדומה לשערים הקונזוליים וגם בה יש מנגנון איכותי ביותר המאפשר לה אריכות ימים. היא נחשבת למאסיבית מאד וממוקמת בדרך כלל בכניסה אל חניונים שונים. בזכות המבנה המיוחד שלה והחומר שממנו היא עשויה, היא יכולה לעצור כלי רכב המנסים להתפרץ אל החניון וגם להוות תחליף למקומות בהם ישנה דרישה למחסום, אולם מחסום רגיל איננו חזק מספיק להתמודד עם הצורך הקיים. גם בה יש מנוע לשער חשמלי, המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ומאפשר תנועה חלקה ושקטה.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
מזרון פולירון – קונים ונהנים כל החיים