תוכניות מימון לרכב

0 זמן קריאה 34 צפיות

עם פתרונות מימון לרכב שיש כיום כל רכב יכול להיות הרכב הבא שלכם, גם אם אין לכם את הסכום המלא שיעמוד לרשותכם.

ישנם כמה גורמים מרכזיים בשוק שמעניקים פתרונות מימון לרכב כאשר אלה מוענקים בתנאים נוחים במיוחד, עם ריביות נמוכות ומאפשרים להנות מרכב חדש לחלוטין כך שהדבר לא יכביד על חשבון הבנק שלכם ולא יחנוק אותו.

כאשר בודקים פתרונות מימון לרכב יש מקום לבחון שני היבטים כאשר הראשון הוא הגוף שמעניק את המימון והשני הוא סוג המימון שאותו אתם יכולים לקבל.

איזה מימון לבחור ואיפה

סוג המימון הראשון עליו מדברים בכל הנוגע למימון לרכב זוהי הלוואה. ממש כמו כל הלוואה ישנן הלוואות יעודיות שמוקמות במיוחד במטרה לרכישת רכב. במקרה כזה הערבון לתשלום ההלוואה הוא הרכב עצמו מה שאומר שבמרבית המקרים נוטל ההלוואה לא יצטרך להעמיד שום ערבונות אחרים. סוג המימון השני זהו ליסינג שמאפשר במרבית המקרים שימוש ברכב בלבד ואינו מיועד לרכישה של הרכב, למעט מקרים ספציפיים בהם יוכל הלקוח לרכוש את הרכב עם סיום תקופת ההתקשרות עם החברה הממנת או לחלופין יוכל למכור את הרכב לחברה בתנאי שהוא לוקח רכב חדש במקום.

בין הגופים המממנים ניתן למצוא בנקים, חברות ליסינג וחברות חוץ בנקאיות שונות. כל גוף מעניק תנאים פרטיקולריים למימון כאשר באופן גורף החברות כולן מעניקות תנאי מימון גמישים במיוחד.

לפני שבוחרים את הגוף המממן חשוב מאד להבין את המשמעויות של כל גוף. כך למשל הבנק מציע חוסן כלכלי, מה שאומר שהוא מעניק בטחון ובטיחות רבה ולפיכך אנשים רבים מעדיפים לקבל את המימון שלהם לרכב דרך הבנק. חברת ליסינג שמציעה גם היא פתרונות מימון יכולה להציע יתרונות רבים נוספים כמו מבחר רב של רכבים, תוכניות מימון מגוונות שונות לרבות אפשרויות של טרייד אין והזדמנויות להשתדרג ברכב חדש כל תקופה תוך פתרונות מימון בכל עת.

מימון מול ליסינג

יש מקום לעשות הבחנה בין פתרון מימון לרכב לבין ליסינג לרכב, כאשר בעוד שפתרון מימון תפקידו להעניק את המימון לרכישת הרכב באופן שבו בסיכומו של דבר נהג הרכב יהפוך להיות בעליו של הרכב. מנגד פתרון של ליסינג אינו מיועד להעניק בעלות לרכב בסופו של דבר אלא רק אפשרות לעשות בו שימוש לתקופה מוגדרת מראש שעומדת על פרקי זמן של שלושים חודשים בממוצע. בסיום תקופת ההתקשרות הלקוח מחזיר את המפתחות לחברת הליסינג וחוזר הביתה ללא שום התחייבות או דרישות. גם בפתרון הליסינג ישנם מסלולים שונים, כאשר בעוד שבמסלול הליסינג המסורתי הלקוח אינו הופך להיות בעל הרכב בסופו של דבר במקרים מסויימים ניתן לקחת מסלול עם התחייבות כך שבסיום תקופת השימוש יוכל נהג הרכב לשלם את יתרת העלות עם הריבית ולהפוך להיות בעליו של הרכב.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
בשמי בוטיק – הבשמים שלא תמצאו ברשתות