המירוץ לדירה – שוכרים דירה במרכז

1 זמן קריאה 114 צפיות

דירות להשכרה בתל אביבכל מי שכבר התנסה בשכירת דירה במרכז, יודע שמדובר בעסק לא פשוט. למצוא דירה גדולה מספיק, במצב טוב, באיזור טוב ובמחיר שפוי – נדיר ביותר. ועוד לא דיברנו על ה'אודישנים' המפורסמים בדירות השותפים, סעיפים שונים ומשונים שבעלי הדירות מוסיפים לחוזה, דמי כניסה וכן הלאה. אז איך בכל זאת נמצא את הפינה שלנו בכל הטירוף הזה, מבלי להוציא יותר מדי זמן ואנרגיות? הנה האפשרויות העומדות בפניכם:

דירות מפה לאוזן

הדרך הטובה ביותר למצוא דירה במרכז, בין אם לטווח הארוך ובין אם לצרכי סאבלט קצר טווח, היא ללא ספק בעזרת החברים שלכם. לכל אחד יש כמה חברים שהשתקעו להם במרכז – בקשו מהם לפקוח עין ולעדכן אתכם במידה ונודע להם על דירה שמתפנה. פלטפורמה מצויינת נוספת היא כמובן הפייסבוק – פרסמו מודעה על הקיר שלכם ובקשו מחברים להפיץ – רוב הסיכויים שתוך ימים ספורים תקבלו כמה וכמה פניות רלוונטיות.

רשתות חברתיות

הזכרנו קודם את הפייסבוק. זוהי אחת הפלטפורמות היעילות ביותר למציאת דירה להשכרה במרכז, לצד רשתות חברתיות נוספות, כגון: טוויטר, גוגל פלוס ועוד. מלבד פרסום על הקיר שלכם, תוכלו לפרסם מודעות בקבוצות שונות שעוסקות בהשכרת דירות במרכז וכמובן גם ליצור קשר עם חברים בקבוצה שמחפשים להשכיר דירה או חדר.

אתרי אינטרנט

ברשת האינטרנט תמצאו עשרות, אם לא מאות, פורטלים ואתרים לחיפוש דירות להשכרה. היתרון הגדול בחיפוש באתרים אלה, הוא היכולת למקד את החיפוש על פי איזור מועדף, מספר חדרים, קומה וכן הלאה, ולסנן תוצאות לא רצויות, כמו למשל דירות ללא מזגן או ללא מעלית. כל מה שעליכם לעשות על מנת למצוא את אותם אתרים הוא לרשום בגוגל דירות להשכרה בתל אביב, או במרכז, על פי ההעדפה שלכם.

תיווך

נכון, זה כרוך בעלות נוספת ולפעמים זה קצת כבד עלינו, אבל סוכנות תיווך מקצועית תמצא עבורכם את הדירה המתאימה במהירות וביעילות. אם אתם עסוקים במיוחד ואין לכם זמן מיותר להוציא על חיפושי דירות, סוכנות תיווך היא פתרון מצויין.

לוחות מודעות

הדרך הישנה והטובה עדיין רלוונטית, כשזה מגיע לחיפוש דירה במרכז. חפשו מודעות של דירות להשכרה בלוחות המודעות ברחבי העיר. מומלץ להתמקד באיזור בו אתם מעוניינים לשכור דירה, ולחפש בו את המודעות.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
נפרדים מהמזרן הישן