מנעולים לבית – למה חשוב לבחור חזקים ועמידים?

0 זמן קריאה 11 צפיות

מנעולים הם מכלולים של מנגנונים מורכבים (או פשוטים למדי) אשר מתפקידם להקנות לדלת כלשהי (או שער) לאפשר או להגביל גישה לאזור מסוים, לרוב מדובר על מנגנון פשוט אשר מתופעל על ידי מפתח ומחובר לדלת גישה. המנעול המוכר אשר מרכיב את רוב השוק הינו מורכב מצילינדר אשר ניתן לנעילה באמצעות מפתח, המפתח הינו מחודד ומכורסם בצורה מסוימת כך שיתאים לסידור מדויק של פינים בתוך הצילינדר של המנעול, סידורם המדויק של הפינים מאפשר סיבוב של הציר של הצילינדר אשר מאפשר נעילה או פתיחת המנעול. תפקידו העיקרי של מנעול כיום הינו לספק לנו את הביטחון בכך שימנע גישה לאזורים השייכים לנו, מניעת גישה לזרים הינה במטרה להגן על הפרט מפני תקיפה פיזית, מפני גנבה וגזלה ואף מפני העלמת מידע ועוד, בעקבות כך מומלץ מאד להצטייד במנעולים איכותיים ואמינים.

סוגי מנעולים

ישנם מאות סוגים של מנעולים שונים בשוק, החל ממנעולים פשוטים למגירות ועד כדי מנעולים אשר עובדים על ידי סריקת רשתית וננעלים על כמה צילינדרים בו זמנית, כל זאת ועוד מאפשר לנו שטח עבודה נרחב בכל הנוגע לרכישת מנעול נאמן. מנעולי פלדלת לדוגמא, הינם הרבה יותר אמינים ממנעולים זולים אשר נתקין בדלת של חדר פנימי בביתנו מהסיבה כי התפקיד המוטל על דלת הגישה לבית עצמו, הינו כולל אחריות רבה יותר.

ביטחון בבית

מומלץ מאוד להתקין מנעול חזק ועמיד בדלת הכניסה של הבית בעיקר מכיוון שהדבר מקנה לנו הרגשת ביטחון, כמות הפשיעה דווקא בירידה, אך הרגשת הביטחון שווה זאת. מנעול חזק ועמיד יבטיח איכות והגנה לאורך זמן, אמנם עדיין יש הצורך בלרכוש את המנעול הנכון. לצורך כך ניתן בקלות רבה להתיעץ עם מנעולן מומחה אשר יוכל בקלות להאיר את עינכם לגבי המגוון הרחב של המנעולים הנאמנים הקיימים בשוק, המלצתו תוכל בקלות לקבוע לכם מנעול אשר יחזיק זמן רב, יהיה נאמן וחסין כמה שיותר לפריצות ואף למצוא מנעול אשר יתאים לכם גם מבחינת מחיר, טיפול ותמיכה בנושא על ידי מנעולן מוסמך תוכל לחסוך לכם שעות רבות של חיפושים ובירורים לגבי מנעול עמיד, בנוסף מומלץ גם לשקול מהו תפקיד המנעול ולאיזו תקופה תהיו מעוניינים להשתמשו, מנעול חדש לבית שכור לדוגמא אינו דורש בהכרח השקעה מירבית מצדכם.

 

לסיכום, מנעול חזק לביתכם יקנה לכם את הרגשת הביטחון ואת ההגנה המיטבית אשר תוכלו לקבל, תוכלו בקלות לפנות לאיש מקצוע מומחה אשר ישמח ליעץ ולעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה לגבי מנעול עמיד.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
מה חשוב לדעת על Qlikview?